Inne

Czym się kierować przy wyborze profesjonalnego producenta siatek?

Potrzebujesz dobrej siatki maskującej, na woliery czy na rusztowania lub piłkochwytu? Jeśli tak, warto podjąć współpracę bezpośrednio z producentem. To gwarancja konkurencyjnej ceny, ale też optymalnego dopasowania produktu do potrzeb. Oczywiście pod warunkiem, że wybierzesz profesjonalną firmę. Czym kierować się, szukając dobrego producenta siatki? Podpowiadamy.

Zakres oferty producenta siatek ma znaczenie

Warto wybrać firmę, która z jednej strony specjalizuje się w określonych typach siatek – np. tylko tych z tworzyw – ale z drugiej oferuje bardzo bogaty wybór ich wariantów. Warto zwrócić uwagę na zakres:

  • kolorów,
  • wielkości oczek siatki / gęstości (w przypadku siatek SDM),
  • grubości,
  • zastosowań.

Jeżeli gama produktów jest szeroka, istnieje duża szansa, że spośród nich wybierzesz ten odpowiedni – bez względu na to, czy szukasz producenta siatek sportowych czy np. maskujących.

Możliwość zamówienia u producenta siatki na dowolny wymiar

Dobry producent siatki cieniującej czy na woliery oferuje możliwość dopasowania konkretnego wymiaru siatki do indywidualnych potrzeb. To niezwykle ważne. Bez względu na to, czy chcesz stworzyć piłkochwyt na ogrodzeniu, czy zabezpieczyć siatką wolierę, ten element musi być dostosowany do parametrów konstrukcji. Trudno więc „ustandaryzować” rozmiar siatki – powinna być zawsze wykonana na konkretny wymiar.

Dobry producent siatki wykona ją na dowolny wymiar, niezależnie od tego, jak nietypowa ma być długość czy szerokość. Dzięki temu będzie idealnie pasowała do zastosowania – mówi ekspert firmy Symar.

siatka na rusztowanie od producenta

Dostosowanie przez producenta siatki na rusztowania i innych do szybkiego montażu

Samo przygotowanie siatki na wymiar nie wystarczy, aby dało się ją łatwo zamontować. Przydatne mogą być też odpowiednio dobrane elementy montażowe. Dobry producent może wyposażyć każde zamawiane akcesorium np. w taśmę z metalowymi kółeczkami czy obszycie ze sznurka. Te detale sprawiają, że zakładanie i ściąganie siatki są proste, a jej umocowanie – trwałe.

Krótki termin realizacji zamówienia

Bezpośrednia współpraca z dobrym producentem oznacza bardzo krótki czas produkcji i dostawy zamówionego wyrobu. Najlepsi realizują zamówienie nawet w 5 dni roboczych, a przede wszystkim jasno informują o czasie oczekiwania jeszcze przed przyjęciem zlecenia.

Doradztwo przy wyborze siatki

Gama siatek dostępnych na rynku jest szeroka, a laikowi może być trudno określić, jaki rodzaj, grubość czy nawet rozmiar akcesorium będą najodpowiedniejsze. Dobry producent zapewnia kompleksowe doradztwo w tym zakresie. Czasami nawet krótka konsultacja telefoniczna czy mailowa może pomóc dobrać odpowiedni model.

Na koniec sprawdź też, czy wybrany producent siatki stawia ograniczenia odnośnie do liczby produktów, które można zamówić. Najlepsi realizują zlecenia już od jednej sztuki i dają dostęp do wygodnych form dostawy – np. do paczkomatu czy przesyłką kurierską.

Redakcja InfoMax

InfoMax to ludzie z pasją. Naszym codziennym zadaniem jest dostarczanie wiadomości i ciekawostek na różne tematy. W InfoMax uzyskasz informacje na interesujące Cię tematy, niezależnie od tego, czy szukasz informacji o dziecku, pracy, modzie czy zdrowiu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *