Inne

Figurki na tort – Must have każdej imprezy

Smaczne torty bez wątpienia stanowią nieodzowną część każdej imprezy, robiąc duże wrażenie na zaproszonych gościach. Bez wątpienia stanowią punkt kulminacyjny każdej uroczystości. Wyróżniają się atrakcyjnym wykonaniem oraz wybornym smakiem. Nie może ich zabraknąć między innymi na: weselu, chrzcinach, rocznicy, jubileuszu czy też urodzinach. Figurki na tort mogą stanowić doskonałą i modną ozdobę. W obecnych trendach modne są dekoracje w formie topperów oraz porcelanowych postaci. Dekoracje mogą być także zaprojektowane z wysokogatunkowego tworzywa.

Figurki tortowe niezastąpioną dekoracją każdej uroczystości

Figurki na tort weselny często przedstawiają parę młodą, która ubrana jest w oficjalny, ślubny strój. Panna młoda ubrana jest najczęściej w białą sukienkę i welon, natomiast pan młody posiada klasyczny garnitur. Wszystkie szczegóły i elementy są doskonale dopracowywane, dzięki czemu figurki na tort wyglądają bardzo okazale. Co ciekawe, dekoracje na tort mogą również być przedstawione w wersji humorystycznej. Wówczas, państwo młodzi ukazani są w zabawnych i groteskowych sytuacjach. Ozdoby ślubne mogą przedstawiać nowożeńców grających w piłkę, koszykówkę czy też siatkówkę. Ciekawy jest również motyw weselny, na którym widać jak panna młoda zarzuca wędkę na swojego męża. Z pewnością narzeczeni, którzy mają dystans do siebie i lubią niesztampowe rozwiązania, będą zachwyceni wyżej wymienioną dekoracją. Na dużą uwagę zasługują również figurki, które przedstawiają zakochanych jadących na rowerze, hulajnodze czy też w samochodzie. Tego typu ozdoba weselna może ukazać się na torcie pary zmotoryzowanej, lubiącej aktywność fizyczną i sport.

Modne i popularne ozdoby na tort

Torty bardzo często pojawiają się także na chrzcie i pierwszych urodzinach dziecka oraz przy innych uroczystościach. Wśród ozdób pasujących na taką okazję można znaleźć między innymi figurkę na tort przedstawiającą niemowlaka z butelką lub dziecko w pieluszce. Wśród tego typu dekoracji znajdują się również: znane postacie z bajek, niebieskie misie, łóżeczka dziecięce, laleczki, kolorowe jednorożce, buciki niemowlęce czy też noworodki ze smoczkami w buzi. Akcesoria na tort stanowią doskonałą ozdobę, dzięki doskonałemu odwzorowaniu wszystkich szczegółów, robią duże wrażenie na każdej imprezie. Po skończonej uroczystości mogą one stanowić świetną dekorację w pokoju dziecięcym. Figurki na tort występują w szerokiej gamie kolorystycznej. Pojawiają się one także w różnych wielkościach. Na figurce na tort może być umieszczone dowolne logo, imię czy też napis.

Redakcja InfoMax

InfoMax to ludzie z pasją. Naszym codziennym zadaniem jest dostarczanie wiadomości i ciekawostek na różne tematy. W InfoMax uzyskasz informacje na interesujące Cię tematy, niezależnie od tego, czy szukasz informacji o dziecku, pracy, modzie czy zdrowiu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *