Inne

Pożywna karma dla kotów – jaką wybrać?

Dolina Noteci Premium, to jedna z najbardziej polecanych i znanych karm, przeznaczonych dla kotów. Wyróżnia ją szeroki wachlarz smaków, który sprawia, że zwierzaki nie nudzą się tym samym posiłkiem, a dodatkowo uzupełniają swoją dietę bez spożywania zbędnych konserwantów, zbóż i sztucznych aromatów. W wielu sklepach stacjonarnych bardzo ciężko o dobrą karmę, zawierającą procentowo dużą ilość mięsa. Dolina Noteci cieszy się łatwą dostępnością zarówno przez Internet, jak i w większych marketach. Zawiera aż 65% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego, a także wywar mięsny zwiększający jej smakowitość. Dodatkowo, uzupełniona jest o witaminy i minerały, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania kociego organizmu. W skład wchodzi również tauryna, która m.in. pomaga transportować kreatynę do mięśni, powodując jej efektywniejsze wykorzystanie.

Można wyróżnić aż pięć rodzajów mięsa zawartych w puszce: jagnięcinę, łososia, cielęcinę, kaczkę oraz indyka. Takim smakom nie oprze się żaden kot, z pewnością każdy pupil znajdzie swój ulubiony smak. Podczas spożywania Doliny Noteci Premium występuje gwarancja utrzymywania stałej masy ciała, bez ryzyka powstawania niedoborów składników odżywczych. Ta pełnoporcjowa karma, w 100% pokrywa dzienne zapotrzebowanie na wszystkie składniki mineralne oraz witaminowe.

O firmie

Nadrzędnym celem firmy jest produkcja wysokiej jakości produktów, zapewniających zdrowe żywienie dla psów i kotów. Dolinę Noteci stawia się w czołówce producentów, tworzących najwyższej jakości karmę. Co najciekawsze, znaczna część surowców mięsnych, używanych do produkcji pożywienia, może być także spożywania przez ludzi, co potwierdza jej wartościowy skład. W skład puszki mogą wchodzić również świeże warzywa i owoce, sprowadzane od lokalnych dostawców. Wyróżnia się: marchew, ziemniaki oraz jabłka, które na miejscu są myte i krojone, a następnie trafiają do produkcji. Zarówno koty, jak i psy, to wspaniałe stworzenia, które zasługują na to, aby dbać o ich zdrowie i zapewniać im smakowite przekąski, dające energię do zabawy i prawidłowego funkcjonowania. W końcu zdrowe zwierzę, to szczęśliwe zwierzę!

Opinie na temat karmy

Po przetestowaniu Doliny Noteci Premium dla kota (https://wiecejnizkarma.pl/karmy-dla-kotow-nasze-marki/dolina-noteci-premium-dla-kota/), znaczna większość właścicieli potwierdziła jej skuteczne działanie – pupile ze smakiem spożywają posiłki, a po dłuższym przyjmowaniu dostrzec można u nich lśniącą i puszystą sierść, poprawne załatwianie oraz mnóstwo energii na resztę dnia. Dodatkowo, klienci chwalą dobrą jakość karmy, przyswajalność, a także jej przyjemny zapach.

Redakcja InfoMax

InfoMax to ludzie z pasją. Naszym codziennym zadaniem jest dostarczanie wiadomości i ciekawostek na różne tematy. W InfoMax uzyskasz informacje na interesujące Cię tematy, niezależnie od tego, czy szukasz informacji o dziecku, pracy, modzie czy zdrowiu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *