Inne

Wesele w Sylwestra – plusy i minusy

Wybór daty ślubu to jedna z najbardziej istotnych kwestii podczas planowania przyjęcia. Z datą ślubu związanych jest wiele przesądów i zabobonów, do których jedni się stosują, a inni nie, jednak każdy zdaje sobie sprawę, jak ważna jest data ślubu. 

Przyjęcie weselne w sylwestra – na co zwrócić uwagę?

Organizacja ślubu i wesele w okresie tak gorącym, jak sylwester to nie lada wyzwanie. Jednak, jeśli zależy Wam na organizacji przyjęcia w tym czasie – oczywiście jest to możliwe. Ślub i wesela w sylwestra mogą okazać się świetnym pomysłem. Musicie jednak postarać się wyprzedzić sylwestrowe plany gości i poinformować ich o dacie przyjęcia odpowiednio wcześniej. Jest to również okres okołoświąteczny, co może być dodatkowym utrudnieniem. Planując przyjęcie weselne w sylwestra musicie również liczyć się z tym, że będziecie musieli wydać nieco więcej pieniędzy na wynajem sali i orkiestry. Czas sylwestrowy i karnawałowy to bowiem nie czas na szukanie oszczędności. Wówczas wszyscy się bawią.

Atutem przyjęcia w sylwestra jest to, że nie musicie martwić się o atrakcje – fajerwerki będą powszechne i to za darmo! Kolejnym niezwykle pozytywnym aspektem jest fakt, że mąż nigdy nie zapomni o dacie ślubu! Gości również z pewnością będą długo wspominać tę szaloną imprezę.

Sylwestrowe przyjęcie – okazja do organizacji nietypowej imprezy

Wiele osób wierzy, że “jaki sylwester, taki cały rok”. Biorąc ślub w ten niezapomniany dzień zapewnicie sobie więc pomyślność przez cały rok.

Z pewnością znajdą się osoby, którym ten pomysł może nie być na rękę, jednak gwarantujemy – większość z nich będzie zachwycona tym wspaniałym pomysłem!

Wesele organizowane w sylwestra to okazja do urządzenia imprezy stylizowanej, balu przebierańców czy też przyjęcia w konkretnym stylu. Brokat, cekiny lub całkiem na odwrót – romantyczno-złota atmosfera sprawią, że Wasze wesele będzie niezapomniane!

Motywem przewodnim przyjęcia organizowanego w Sylwestra może również być sama okoliczność sylwestra. Wówczas Waszą salę weselną wypełnić mogą dźwięki trąbek, papierowe czapeczki, konfetti, szampany i złote cyfry. A może postawicie na tradycyjny bal kotylionowy? Ręcznie wykonane, zdobione kotyliony z imionami młodych i datą ślubu mogą być nie tylko gustownym dodatkiem, ale również świetną pamiątką.

Wesele w sylwestra to również świetna okazja do zorganizowania imprezy przebieranej w konkretnym stylu. Przebierane przyjęcia idealnie zdają egzamin w przypadku małej liczby gości. Wówczas wart także zaopatrzyć się w kilka podstawowych gadżetów, które możesz rozdać gościom, przybyłym bez odpowiedniego stroju.

Sylwestrowe wesele, jak każde inne, wymaga szczególnej oprawy. Przydadzą się więc typowe dla wesel gadżety, takie jak numerki na stółpodziękowania dla rodziców chrzestnych i podziękowania dla świadków. Te dodatki, mimo tego, że pełnią rolę jedynie dodatków sprawią, że przyjęcie będzie niezapomniane.

Redakcja InfoMax

InfoMax to ludzie z pasją. Naszym codziennym zadaniem jest dostarczanie wiadomości i ciekawostek na różne tematy. W InfoMax uzyskasz informacje na interesujące Cię tematy, niezależnie od tego, czy szukasz informacji o dziecku, pracy, modzie czy zdrowiu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *