Moda

Jak wybrać idealny stanik dla siebie?

Większość kobiet nosi złe staniki. Pierś wylewa się lub jest w niej za dużo miejsca, a obwód jest zbyt ciasny lub za bardzo luźny. To wszystko sprawia, że biust nie prezentuje się dobrze, a do tego piersi zniekształcają się i bolą. Aby do tego nie dopuścić, powinno postawić się na staniki, dzięki którym zadba się i o aspekt zdrowotny i estetyczny. Jak więc dobrać do siebie odpowiedni stanik? Jeśli chodzi o sam obwód, ten nie powinien być zbyt luźny, bowiem to on w większości ma za zadanie ten biust podtrzymać w odpowiednim miejscu. Nie może jednak być też na tyle ciasny, by powodował ból, dyskomfort i otarcia. W przypadku zaś miseczki, bardzo ważny jest zarówno jej rozmiar, ale także i kształt. U jednych pań sprawdzi się na przykład bardotka, u innych musi to być model zabudowany. Dla jednych kobiet doskonałą opcją będzie produkt usztywniany, dla innych miękki, bez fiszbin. Wszystkie staniki zawsze dopasowane są do konkretnych typów piersi, stąd też nie jest łatwo znaleźć model idealny, ale nie jest to niemożliwe do wykonania.

Najlepsi producenci staników

W świecie bieliźniarskim wielu jest producentów, którzy mają nam do zaoferowania najlepsze staniki, dla najbardziej nawet wymagających kobiet. Wśród tych cenionych w sposób szczególny, na pierwszych pozycjach znajdziemy na pewno takie firmy, jak: Ava, Gorsenia czy też Gaia. Marki te są cenione wśród kobiet i panie zachwalają te biustonosze zarówno za szeroki wachlarz dostępnych rozmiarów, za wygodę ich noszenia, jak również i atrakcyjną cenę. Nie trzeba więc wydawać fortuny, by cieszyć się piękną bielizną, która pozwoli podkreślić biust, jednocześnie też zapewniając maksymalny komfort jej noszenia.

Staniki na co dzień i na specjalne okazje

Rzeczą wiadomą jest fakt, iż nie wszystkie staniki są takie same, a więc i tym samym, każdy z nich może sprawdzić się w swojej roli inaczej. Zupełnie bowiem inne propozycje stanowią dobry wybór na co dzień, a inne będą pasować na specjalne okazje, w połączeniu z konkretną kreacją. W przypadku tych codziennych, staniki powinny być przede wszystkim wygodne w noszeniu. Najlepiej wybrać miękkie lub półusztywniane, które nie krępują ruchów i nie uciskają, jednocześnie dobrze podtrzymując piersi. W przypadku jednak, gdy w grę wchodzi bal, impreza czy większy event, tutaj podstawą jest piękny wygląd. Dobierając więc stanik do sukienki wieczorowej, powinno się podkreślić biust, jednocześnie prezentując się w takiej kreacji, jak milion dolarów. Najlepsi producenci bielizny mają nam do zaoferowania naprawdę wiele, jakże ciekawych propozycji.

Redakcja InfoMax

InfoMax to ludzie z pasją. Naszym codziennym zadaniem jest dostarczanie wiadomości i ciekawostek na różne tematy. W InfoMax uzyskasz informacje na interesujące Cię tematy, niezależnie od tego, czy szukasz informacji o dziecku, pracy, modzie czy zdrowiu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *