Styl życia

Karma dla kota Farmina doskonałym posiłkiem na każdy dzień

Karma dla kota Farmina to wysokiej jakości pokarm, który dostarcza pupilom składników odżywczych na każdy dzień. Produkty te są bogatym źródłem różnych witamin, prowitamin, białka, tłuszczu. Ponadto, na szczególną uwagę zasługuje fakt, że w pokarmie znajduje się witamina C, niacyna, D-pantotenian wapnia, chlorek choliny, aminokwasy, cynk czy też żelazo. Wyżej wymienione składniki mineralne wpływają korzystnie na układ odpornościowy, metabolizm, trawienie. Są one niezbędne w prawidłowym rozwoju kotów. Warto dodać, że pokarm ten zapakowany jest w poręcznych, ekonomicznych opakowaniach, które wystarczają na wiele porcji.

Smaczna i pożywna karma, która powinna znaleźć się w codziennym menu czworonogów

Karma dla kota Farmina stanowi ważny produkt w codziennym menu czworonogów. Zasługuje ona na szczególną uwagę ze względu na smak, jakość stosowanych produktów. Gwarantuje ona dobry rozwój kotów na każdym etapie ich życia. Produkty wspierają wszystkie układy i narządy, w tym również narząd słuchu oraz wzroku. W produktach znajduje się kwas foliowy, witamina E oraz witamina B2, które zapewniają zwierzętom wiele walorów odżywczych. Jak wiadomo witamina E odpowiada między innymi za dobrą kondycję sierści tych zwierząt. Dzięki otrzymywaniu odpowiednich składników, lśni ona oraz błyszczy. Wyżej wymieniona karma dla kota Farmina stanowi w pełni zrównoważony pokarm dla dorosłych zwierząt o normalnej aktywności fizycznej. Jest to bardzo istotne, aby właściciele zwierząt wybierali pokarm, który całkowicie zaspokajać będzie podstawowe wymagania dotyczące zrównoważonej, zdrowej diety.

Pożywny i wartościowy posiłek dla czworonogów

W karmie dla kotów Farmina znajduje się ryba, kurczak oraz inne rodzaje mięsa, które dostarczają energii na cały dzień. Pożywny i wartościowy posiłek z całą pewnością wpłynie pozytywnie na rozwój kota, jego zabawę a także aktywność ruchową. Dostarczy on wszystkim narządom niezbędnych składników. Warto dodać, że w składzie karmy znajdują się składniki z lekkostrawnym i łatwo przyswajalnym białkiem. W karmach dla kotów Farmina mogą znajdować się także składniki, wśród których można wymienić: gicz jagnięcą z ekologicznych hodowli, borówkę amerykańską z dodatkiem wartościowych warzyw i owoców, a także wyciągi roślinne. Produkty bogate są w naturalne przeciwutleniacze, które wspierają zdrowie zwierząt i to w każdym wieku. Taka pełnoporcjowa, w pełni odżywcza karma dla dorosłych kotów z całą pewnością pobudzi apetyt zwierzęcia i to już po otwarciu z opakowania.

Redakcja InfoMax

InfoMax to ludzie z pasją. Naszym codziennym zadaniem jest dostarczanie wiadomości i ciekawostek na różne tematy. W InfoMax uzyskasz informacje na interesujące Cię tematy, niezależnie od tego, czy szukasz informacji o dziecku, pracy, modzie czy zdrowiu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *