Zdrowie i uroda

Nowoczesny manicure – poznaj akrylożel i jego zalety

Akrylożel to produkt bez wad – tak twierdzi wiele jego użytkowniczek. Powstał z inspiracji związanej z chęcią połączenia wszystkich zalet żelu i akrylu, z wykluczeniem ich niedogodności. I to się udało! Akrylożel umożliwia tworzenie pięknego manicure, który charakteryzuje się trwałością i pięknym wykończeniem paznokci.

Czym jest akrylożel?

Estetyczny manicure i pięknie wyglądające paznokcie są pragnieniem wielu kobiet. Produkty do modelowania, nadbudowania czy malowania paznokci mają dziś różne formuły. Jedną z nich jest akrylożel. To kosmetyk, który łączy w sobie najlepsze cechy żelu i akrylu. Ma stosunkowo gęstą formułę o łatwej do rozprowadzenia konsystencji, wyprzedzając w użyteczności pudrowy akryl oraz żel, będący często kosmetykiem zbyt wodnistym dla wielu kobiet. Taka konsystencja akrylożelu ułatwia aplikację. Kosmetyk ten, co prawda utwardza się w lampie, ale nie powoduje on uczucia pieczenia czy szczypania, jak bywa to z żelami. Efekt malowania paznokci jest podobny do tego, jaki powstaje w wyniku stosowania żelu. Lakier jest elastyczny i jednocześnie bardzo trwały. Utrzymuje się na paznokciu do 3 tygodni. Dobrej jakości akrylożel nie ulega przebarwieniom.

Kiedy wybrać akrylożel?

Akrylożel jest produktem idealnym dla każdego! Jego łatwa w aplikacji formuła, umożliwia stosowanie go nawet wtedy, gdy nie masz wielkiej wprawy w stylizacji paznokci. Dzięki niemu z łatwością uda Ci się przedłużyć paznokcie, ale także pokryć je gładką taflą kosmetyku, wyrównując ich powierzchnię. Jest to idealny kosmetyk zarówno dla początkujących stylistek, jak i dla profesjonalistek, ułatwiający im pracę i zapewniający piękny efekt. To także świetny kosmetyk dla osób, które obgryzają paznokcie, chcących przywrócić im piękny wygląd, wyrównując i wydłużając płytkę.

Aplikacja? To proste!

Jedną z największych zalet akrylożelu jest sposób jego aplikacji. Nakłada się go na wcześniej przygotowaną płytkę, która powinna być zmatowiona bloczkiem oraz pokryta primerem. Wystarczy nałożyć na pędzelek kulkę kosmetyku i rozprowadzić ją na paznokciu. Tu pracuje się podobnie, jak przy akrylu, jednak nie trzeba obawiać się o czas schnięcia. Akrylożel utrwala się w lampie. Możesz przedłużać paznokcie na formie czy na tipsie – jak wolisz.

Warto wykorzystywać nowoczesne rozwiązania i je testować. Kto wie, może właśnie akrylożel stanie się Twoim ulubionym kosmetykiem do manicure?

Redakcja InfoMax

InfoMax to ludzie z pasją. Naszym codziennym zadaniem jest dostarczanie wiadomości i ciekawostek na różne tematy. W InfoMax uzyskasz informacje na interesujące Cię tematy, niezależnie od tego, czy szukasz informacji o dziecku, pracy, modzie czy zdrowiu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.