Dom i ogród

Drewniane meble ogrodowe i tarasowe: zestawy 2020

Komfort i funkcjonalność to dwie cechy, jakie powinien mieć każdy dobrze zorganizowany ogród. Wśród bestsellerów od kilku już dekad znajdują się drewniane produkty ogrodowe. Nic nie wskazuje na to, by w 2020 r. miało się to zmienić. W poniższym artykule znajdziecie trzy ciekawe zestawy mebli ogrodowych drewnianych, które sprawdzą się w różnych aranżacjach. Który najbardziej przypadnie wam do gustu?

W poniższym zestawieniu wykorzystaliśmy ofertę polskiego producenta drewnianej architektury ogrodowej firmy ProduktyOgrodowe.pl. Zestawy mają zastosowanie zarówno w przydomowych ogrodach czy trasach, jak również w ogródkach działkowych lub w przestrzeni publicznej, np. strefach gastronomicznych.

Nowoczesne meble ogrodowe drewniane – zestaw Ostia

Pierwszym zestawem, który odpowiada aktualnym trendom w architekturze krajobrazu jest Ostia. Komplet ogrodowy drewniany składa się z dwóch krzeseł (które mogą również być wykorzystywane jako leżaki za sprawą wysokiego, regulowanego oparcia) oraz stolika kawowego. Ci je wyróżnia? Przede wszystkim nowoczesna, strzelista geometria, która doskonale komponuje się z ogrodami i tarasami w stylu modern. Drewniane meble ogrodowe wykonane są ze świerku, jasne drewno idealnie kontrastuje z ciemnymi podłogami na tarasie lub w altanie ogrodowej. Zestawy drewniane ogrodowe Ostia to propozycja dla fanów architektury minimalistycznej i praktycznej – gdy korzystamy z mebli, są wygodne, gdy są nieużywane, stanowią ozdobę i integralną część aranżacji przestrzeni.

Zestawy ogrodowe drewniane dla rodziny – Cortina

Drugi zestaw, który doskonale wpasowuje się w ideę dobrze zorganizowanego ogrodu lub tarasu to właśnie Cortina. Producent drewnianych mebli ogrodowych stworzył ten komplet z myślą o rodzinach, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu – zarówno w trakcie codziennych posiłków, jak i podczas wspólnego celebrowania świąt czy podniosłych chwil. Letnia rekreacja w gronie rodziny i przyjaciół w zaciszu ogrodu to wielka przyjemność i nie ma potrzeby jej sobie odmawiać.

Zestawy mebli ogrodowych drewnianych Cortina składają się z dużego, solidnego stołu oraz kompletu krzeseł i ławki, na której wygodnie zasiądzie 5-6 osobowa rodzina. Uniwersalny design sprawia, że te drewniane meble ogrodowe bardzo łatwo wpasować praktycznie w każdą stylizację. Świerkowe drewno cechuje się dużą wytrzymałością i trwałością, więc zestaw ogrodowy posłuży przez długie lata, jeśli tylko zadbać o regularną impregnację dobrej klasy środkami powłokotwórczymi.

Meble ogrodowe drewniane Miłosz – kompaktowy zestaw do małych przestrzeni

Wiemy doskonale, że nie każdy dysponuje rozległym ogrodem lub tarasem. Wielu posiadaczy domów, np. w zabudowie bliźniaczej, ma do dyspozycji jedynie kawałek terenu. W takiej sytuacji planować należy odpowiednio rozsądnie. Wybór pada więc na drewniane meble ogrodowe, które z jednej strony są funkcjonalne, a z drugiej cechuje je kompaktowa konstrukcja. Zestaw Miłosz to idealny przykład jak odpowiednio wyposażyć ogród, nie rezygnując jednocześnie z zalet wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Zestawy ogrodowe drewniane Miłosz to solidny, okrągły stół z czterema krzesłami. Geometria wszystkich drewnianych mebli została tak dopracowana, by nieużywany komplet zajmował możliwie najmniejszą przestrzeń. Naje się przy nim i wygodnie spędzi czas czteroosobowa rodzina. Świerkowe drewno zapewni zaś odpowiedni, wysoki poziom estetyki i wytrzymałości.

Redakcja InfoMax

InfoMax to ludzie z pasją. Naszym codziennym zadaniem jest dostarczanie wiadomości i ciekawostek na różne tematy. W InfoMax uzyskasz informacje na interesujące Cię tematy, niezależnie od tego, czy szukasz informacji o dziecku, pracy, modzie czy zdrowiu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.