Dom i ogród

Rolety plisowane na wymiar: jak zamawiać krok po kroku?

Zakupy online zdominowały nasz współczesny świat. Jeszcze kilka lat temu, by kupić plisy okienne na wymiar trzeba było samodzielnie odwiedzić salon producenta lub wezwać przedstawiciela do swojego domu bądź biura. Dzisiaj jednak, dzięki nowoczesnym konfiguratorom online możliwe jest szybkie i wygodne zamawianie osłon.

Rolety plisy na wymiar to bestsellery w swojej kategorii, dzisiaj wraz ze specjalistą z master.kalisz.pl podpowiemy wam jak je zamawiać!

Rolety plisowane na wymiar – czytelne instrukcje obrazkowe

Należy wiedzieć, że klient korzystający ze sklepu internetowego nigdy nie pozostaje pozostawiony sam sobie. Czytelne, wypełnione obrazkami instrukcje pomiaru i montażu pomogą nam samodzielnie wybrać właściwe plisy harmonijkowe na wymiar oraz zainstalować je samodzielnie, bez pomocy ekipy montażowej. Plisy na wymiar z internetu dają zdecydowanie wygodniejszą opcję zakupów, zwłaszcza wówczas, gdy salon producenta oddalony jest od naszego domu lub biura. Rolety plisowane na wymiar można również zamawiać telefonicznie, ale na przykładzie konfiguratora master.kalisz.pl pokażemy wam, że istnieje jeszcze przystępniejszy sposób!

 

Rolety plisowane na wymiar – sposób montażu?

Pierwszym krokiem w naszej krótkiej podróży po konfiguratorze jest wybór sposobu montażu. Rolety plisy na wymiar mogą być montowane między listwy przyszybowe, na listwach przyszybowych lub w sposób bezinwazyjny. Wszystkie plisy okienne na wymiar powinny być w tym aspekcie przez nas dobrze przemyślane jeszcze przed zamówieniem – wszystkie trzy techniki montażowe są w bardzo zbliżonej do siebie cenie.

Rolety plisowane na wymiar – właściwe pomiary?

Dochodzimy do szalenie ważnego punktu, czyli jaka dokładnie ma być plisa na wymiar. Aby nie pomylić się w pomiarze, przed wybraniem wartości w konfiguratorze warto dokładnie przeczytać instrukcję pomiaru, a w razie pytań skontaktować się z konsultantem. Nie ma obaw – plisy na wymiar są łatwe z zwymiarowania nawet dla osób o średnich zdolnościach technicznych. Podajemy szerokość całkowitą oraz wysokość całkowitą rolety plisy na wymiar. Warto zwrócić uwagę na jednostkę pomiarową, na master.kalisz.pl wszystkie wymiary podajemy w mm.

Rolety plisowane na wymiar – walory estetyczne?

Trudna część za nami, czas na przyjemniejszy etap zamówienia – aspekty dekoracyjne. Plisy okienne na wymiar posiadają w zestawie mechanizm, elementy mocujące i sznurki. Ich kolorystykę możemy wybrać podczas zakupów online w oparciu o pozycje katalogowe – jest ich 12, niektóre w standardowych kolorach (jak np. białe plisy na wymiar), niektóre zaś imitujące drewno (np. plisa na wymiar dębowa lub mahoniowa).

Najbardziej wyeksponowanym elementem osłony jest tkanina. Rolety harmonijkowe na wymiar występują na master.kalisz.pl w dwóch wersjach: standard, czyli zwyczajniej harmonijki, oraz honeycomb, czyli podwójnej harmonijki, która w przekroju wygląda jak plaser miodu. W tym drugim wariancie rolety plisowane na wymiar mają ukryte, niewidoczne sznurki.

Ostatnim elementem jest wybór rolety plisy na wymiar, a konkretniej jej koloru. Możemy przeglądać modne kolekcje sezonowe, bestsellery, jak również poszczególne odcienie kolorystyczne, które pozwalają dopasować plisy na wymiar do konkretnej aranżacji pomieszczenia.

Redakcja InfoMax

InfoMax to ludzie z pasją. Naszym codziennym zadaniem jest dostarczanie wiadomości i ciekawostek na różne tematy. W InfoMax uzyskasz informacje na interesujące Cię tematy, niezależnie od tego, czy szukasz informacji o dziecku, pracy, modzie czy zdrowiu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *