Dziecko

Spacerówka Oyster 3 – najlepsza na miejskie spacery

Gdy planujesz kupić wózek spacerowy dla dziecka, nie możesz kierować się wyłącznie jego wyglądem. Oczywiście, walory estetyczne są bardzo ważne i dobrze, jeśli design wpisuje się w twój gust, jednak przede wszystkim warto uwzględnić miejsce zamieszkania i wasz tryb życia. Musisz bowiem wiedzieć, że zupełnie inny wózek będzie odpowiedni dla mieszkańców wsi, inny model natomiast sprawdzi się, jeśli planujecie poruszać się wyłącznie po równych chodnikach i brukowanych alejkach. Wszystkim żyjącym w mieście polecamy dzisiaj wózek Oyster 3 – to idealna spacerówka dla nowoczesnych rodzin.

wózek spacerowy

Nowoczesna spacerówka powinna w pełni wpisywać się w wasze potrzeby. Jeśli mieszkacie w mieście, a tempo każdego dnia jest bardzo szybkie, potrzebny wam wózek, który za wami nadąży – musi być zwrotny i raczej lekki, a jego gabaryty i system składania powinny pozwalać na przewożenie go w bagażniku dowolnego samochodu. Wszystkie te wymagania spełnia nowoczesna spacerówka Oyster 3, której postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej. Co warto o niej wiedzieć?

Nowoczesna spacerówka Oyster 3

Przede wszystkim należy podkreślić, że wózki dla dzieci z serii Oyster 3 to rozwiązanie, które może być stosowane już od dnia narodzin. Dzięki specjalnemu siedzisku, które można rozkładać na płasko, nie potrzebujecie osobnego wózka na pierwsze tygodnie życia dziecka. Maluszek podróżuje w nim wygodnie i bezpiecznie – wózek zapewnia mu komfortową i zdrową dla jego ciała pozycję. Co istotne, początkowo niemowlę jest odwrócone w stronę rodzica, jednak z biegiem czasu ustawienie można zmienić, aby możliwe było poznawanie otaczającego świata. Rodzic zyskuje również możliwość regulowania wysokości budki i uprzęży, by z biegiem czasu dostosowywać ją do wzrostu malucha.

spacerówka

Rodzice doceniają intuicyjny system składania, który trwa dosłownie kilka sekund. Co ważne, bez względu na to, w którą stronę zamontowane jest siedzisko, nie musisz go zdejmować, by wózek złożyć. Złożony wózek spacerowy jest niezwykle mały, co pozwala na swobodne przewożenie go w bagażniku niemal każdego samochodu – nie musisz już martwić się o przestrzeń na zakupy czy walizki. Spacerówka posiada także specjalny uchwyt, który ułatwia przenoszenie z miejsca na miejsce. To szereg bardzo wygodnych dla rodziców rozwiązań, które wyraźnie poprawiają wasz codzienny komfort.

spacerówka

Czym jeszcze wyróżnia się spacerówka Oyster 3? Należy podkreślić, że jest bardzo komfortowa w użytkowaniu. Producent wyposażył ją w turbinowe koła i opony z pianki poliuretanowej, która cechuje się dużą odpornością. Bardzo rzadko zdarza się, by dochodziło do niechcianych przebić. Na uwagę zasługuje także miękkie zawieszenie – to szczególnie istotne w trudniejszym terenie. Dobrym rozwiązaniem jest również blokada przedniego koła, dzięki której spacerówka nie skręca w sposób niekontrolowany.

Najważniejsze jest jednak to, że nowoczesna spacerówka Oyster 3 posiada szereg rozwiązań zapewniających dziecku bezpieczeństwo w czasie podróżowania. Znajdziesz w niej 5-punktowe pasy z wygodnymi nakładkami naramiennymi. Znamy je z najlepszych fotelików samochodowych. Dodatkowo, producent zadbał o budkę z ochroną UV50+ i dodatkowym daszkiem, dzięki czemu zyskaliśmy skuteczne zabezpieczenie wrażliwej buzi. Z tyłu znajduje się specjalna siatka wentylacyjna, która zapewnia maluszkowi komfort w cieplejsze dni.

wózki dla dzieci

Nie bez znaczenia pozostaje także wyjątkowy design. Zwróć uwagę, że spacerówka Oyster 3 zachwyca nie tylko funkcjonalnością, ale także samym wyglądem. Producent postawił na mocny stelaż, który został wykończony ręcznie obszytym pałąkiem. Rączka natomiast oferuje teleskopową regulację, by każdy z rodziców mógł czuć się swobodnie podczas spaceru niezależnie od wzrostu.

Redakcja InfoMax

InfoMax to ludzie z pasją. Naszym codziennym zadaniem jest dostarczanie wiadomości i ciekawostek na różne tematy. W InfoMax uzyskasz informacje na interesujące Cię tematy, niezależnie od tego, czy szukasz informacji o dziecku, pracy, modzie czy zdrowiu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *