Dziecko Motoryzacja

Fotelik obrotowy 360 – hit czy kit?

Foteliki RWF to dzisiaj już nic nowego – niemal każdy rodzic wie, że są najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla naszych dzieci. Znamy wyniki testów zderzeniowych i nie możemy dyskutować z faktami, że to jedyne tak skutecznie chroniący w czasie kolizji produkt. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że producenci oferują coś więcej. Na rynku pojawił się już fotelik obrotowy 360, który jest jednocześnie skuteczną ochroną w chwili zderzenia i wygodnym rozwiązaniem zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Zobacz, co go wyróżnia.

fotelik obrotowy 360

Obrotowe foteliki do jazdy tyłem – co należy wiedzieć?

Okazuje się, że fotelik obrotowy 360 jest bardzo bezpieczny. Jego skuteczność w testach zderzeniowych jest bardzo wysoka – widać wyraźną różnicę w czasie zderzenia względem innych modeli. Jego projekt minimalizuje siłę nacisku w momencie zderzenia. Foteliki do jazdy tyłem to od zawsze najlepszy wybór dla wszystkich rodziców, dla których ochrona podróżujących maluszków jest priorytetem. Najlepiej jest zdecydować się na model, który pozytywnie przeszedł Test Plus – to najtrudniejszy sprawdzian, który daje gwarancję spokojnej drogi.

fotelik obrotowy 360

Istotne jest także to, że foteliki 360 są bardzo wygodne dla dziecka. Producenci dbają o zapewnienie specjalnych wkładek, dzięki którym całość jest precyzyjnie dopasowana do ciała, czego efektem jest niezbędna stabilizacja w czasie podróży. Odpowiedni projekt sprawia, że dziecko siedzi pod właściwym i najzdrowszym dla rozwijającego się kręgosłupa kątem.

fotelik obrotowy 360

Najważniejszą cechą wyróżniającą tego rodzaju rozwiązania jest jednak wygoda rodziców. Tylko w tym modelu istnieje możliwość odwrócenia siedziska w stronę drzwi. Można zapomnieć o konieczności przyjmowania szeregu niewygodnych póz celem prawidłowego zapięcia pasów. Foteliki do jazdy tyłem z obrotowym siedziskiem sprawiają, że rodzice zyskują łatwy dostęp do uprzęży, co przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo dziecka. Nie sposób więc zaprzeczyć, że są najlepszymi fotelikami dostępnymi obecnie na rynku.

foteliki do jazdy tyłem

Fotelik obrotowy 360 BeSafe – bezpieczny i wygodny

Foteliki obrotowe do jazdy tyłem nie są już dzisiaj niczym nowym – pierwsze modele na polskim rynku pojawiły się kilka lat temu. Od tego czasu proponowane przez producentów rozwiązania istotnie ewoluowały, stając się jeszcze bardziej precyzyjną odpowiedzią na realne potrzeby dzieci i ich rodziców. Poznaj najnowsze foteliki obrotowe skandynawskiej firmy BeSafe, lidera na rynku w zakresie produktów pozwalających bezpiecznie podróżować całą rodziną.

foteliki do jazdy tyłem

Nowoczesne foteliki 360 proponowane przez skandynawskiego producenta są przede wszystkim bardzo wygodne dla maluszków. Znajdziesz w nich zaawansowaną instalację Universal Level Technology, dzięki czemu możliwe jest sprawne dopasowanie do niemal każdego samochodu. Od dzisiaj nie musicie już rezygnować ze sportowego auta. Duży kąt nachylenia kanapy nie jest już problemem, dlatego konieczność przerzucenia się na bardziej “rodzinny” samochód jest nieaktualna.

foteliki do jazdy tyłem

Należy podkreślić, że marka BeSafe stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo. Dlatego najnowsze foteliki 360 jeszcze skuteczniej absorbują energię w chwili zderzenia. Znalazły się w nich specjalne pochłaniacze energii Dynamic Force Absorber – umieszczone w zagłówku chronią szczególnie wrażliwą część ciała maluszka.

foteliki obrotowe

W nowoczesnym foteliku marki BeSafe znajdziesz także specjalną wkładkę Baby Shell™. To rozwiązanie zaprojektowane z myślą o dzieciach do 87 cm wzrostu – pozwala dokładnie dopasować siedzisko do dziecka, co przekłada się na bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Nie bez znaczenia są również magnesy Magnetic Belt Assistants™, które ułatwiają zapinanie pasów dzięki możliwości odsunięcia ich na boki. Rodzice doceniają fakt, że fotelik obrotowy BeSafe jest jednocześnie estetyczny, komfortowy, funkcjonalny i przede wszystkim bezpieczny.

foteliki obrotowe

 

Redakcja InfoMax

InfoMax to ludzie z pasją. Naszym codziennym zadaniem jest dostarczanie wiadomości i ciekawostek na różne tematy. W InfoMax uzyskasz informacje na interesujące Cię tematy, niezależnie od tego, czy szukasz informacji o dziecku, pracy, modzie czy zdrowiu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *