Moda

Naszyjniki zodiakalne idealne na wiosnę

Noszenie biżuterii inspirowanej znakami zodiaku to nie tylko moda i zabawa, ale też sposób na wyrażenie siebie i podkreślenie swojej natury oraz osobistego stylu. Naszyjnik z podobizną zodiaku zwiększą pewność siebie i pomogą nawiązać znajomości. Dzięki takiej astrologicznej identyfikacji można poznać osoby, które myślą podobnie. Lekka i kolorowa biżuteria zodiakalna będzie idealna na wiosnę – doda energii, wyzwoli radość życia i podkreśli wiosenne stylizacje.

Naszyjniki ze znakami ognia

Biżuteria astrologiczna obejmuje 12 znaków zodiaku, z czterech trygonów. Jeden z nich to trygon ognia, w którym znajdują się Strzelec, Lew i Baran. Każdy z tych znaków to charakter bardzo zdecydowany, bywa że nawet uparty. To osoby znające swoją wartość, pewne siebie i lubiące podkreślać swój styl biżuterią. Sprawdzamy, jakie naszyjniki znaki zodiaku będą najlepsze dla poszczególnych znaków.

Biżuteria dla Lwa

Lew uwielbia błysk glamour. Złoto to jego ulubiony kruszec, ale nie pogardzi też diamentami. Dla Lwa naszyjniki ze znakiem zodiaku są wręcz idealnie nie tylko dla siebie, a także na prezent. Warto również zwrócić uwagę, właśnie to te z barwnymi kamieniami, np. Kryształem górskim, który mieni się odcieniami odbitego w nim światła, pomarańczowo-brązowym bursztynem, czerwonymi granatem, rubinem lub spinelem, a także nocą Kairu (ciemnogranatowe szkło awenturynowe).

Wiosenna biżuteria dla Barana

Jedna z najmocniejszych osobowości w plejadzie znaków zodiaku. Wie, ile jest wart. Wie też, że sporo i że nie musi się z tym obnosić. Lubi szlachetne kamienie, mocne kolory.

Świetny dla niego jest styl sophisticated. Kamienie dla Barana to jaspis, bursztyn i karmelian. Na wiosnę chętnie wybierze naszyjnik z pozłacanego złota, wzbogacony ciekawymi kamykami.

Biżuteria dla Strzelca

Mocny indywidualista, odważny i pozytywny znak. Lubi być widoczny i nie cierpi stagnacji, a więc i biżuteria dla niego powinna być różnorodna, dopasowana do nastroju. Jego otwartość podkreśla opal, optymizm – ametyst, a odwagę – lapis. Poza wymienionymi naszyjniki znaki zodiaku dla Strzelca mogą mieć też inne kamienie dedykowane dla niego, mianowicie: sodalit, szafir, chalcedon i labrador.

Naszyjniki ze znakami wody

Na przeciwnym biegunie do ognia mamy wodę. Znaki wodne – Skorpion, Ryby i Rak – kontrastują z tymi z ognistego trygonu. Są introwertyczne, mają swój osobny świat, bogate życie wewnętrzne, co wyraża się też w tym, jaką biżuterię wybierają.

Naszyjniki dla Skorpiona

Nie chce się wyróżniać i woli być poza centrum, ale chcąc nie chcąc – jest widoczny. Ma swój, charakterystyczny styl, z czernią jako kolorem ulubionym. W naszyjniku dla Skorpiona mogą znaleźć się labrador (kamień opiekun), agat (dodaje empatii, która jest piętą Achillesową Skorpiona), ametyst, opal, granat, obsydian, hematyt, turmalin, malachit i jaspis.

Biżuteria dla Raka

Nieco chimeryczny, o zmiennych nastrojach, Rak jednego dnia lubi styl boho, innego minimalistyczny, a kolejnego – klasyczny. Ulubionym naszyjnikiem może stać się dla niego pozłacany, z ozdobnym zapięciem toggle zaprojektowany i ręcznie zrobiony dla Bring https://bring.com.pl/pl/menu/naszyjniki-znaki-zodiaku-544.html albo ułożony z kamieni, najlepiej szmaragdu, kamienia księżycowego (wspiera intuicję, tak ważną dla Raka), opalu, jadeitu czy jaspisa.

Biżuteria dla Ryb

Jeden z najbardziej tajemniczych znaków zodiaku. Jego domem mógłby być ocean myśli, w których dosłownie tonie. Ryba kocha biżuterię eteryczną, delikatną, chętnie wybierze naszyjnik z zawieszką i z kamieniami, które lubi, a więc: koralem, turkusem, opalem, akwamarynem, szafirem, fluorytem, ametystem lub kamieniem księżycowym.

Naszyjniki ze znakami ziemi

Kolejny żywioł, a z nim kolejne trzy znaki. Koziorożec, Byk i Panna charakteryzują się tym, że mocno stoją na ziemi, nie bujają w obłokach tak jak znaki trygonu wody czy powietrza. Są rozważni, ale to nie znaczy, że nie potrafią być romantyczni. Lubią biżuterię, na swoich zasadach.

Biżuteria dla Koziorożca

Wytworny Koziorożec zna wartość pieniędzy. Lubi klasykę, precyzję, proste formy i szlachetne materiały. Idealne kamienie do naszyjnika Koziorożca to obsydian, który pomaga uwalniać emocje, turmalin, kwarc dymny o piryt, podkreślający samodzielność tego znaku zodiaku.

Naszyjniki dla Panny

Można posądzić ją o skąpstwo, ale Panna po prostu lubi być oszczędna. Poza tym można na niej polegać, jest sumienna i dokładna. Nie lubi wydawać pieniędzy, ale naszyjnik ze znakiem zodiaku może jej się spodobać, bo pomoże jej nawiązać znajomości. Super będzie taki z zawieszką z podobizną znaku, na monecie, literze czy księżycu. Panna lubi srebro, a kamienie dla niej dedykowane to między innymi bursztyn, jaspis, tygrysie oko i szafir.

Biżuteria dla Byka na wiosnę

Niezwykle ambitny, uparcie dążący do celu. Lubi biżuterię, która pomoże te cele zdobywać. Naszyjniki inspirowane astrologią trafią w jego gust o tyle, o ile okażą się praktyczne. Taki z różnobarwnych kamieni będzie ciekawym wyborem i da możliwość znalezienia osoby, która ceni podobne wartości.

Naszyjniki znaki zodiaku dla trygonu powietrza

Ostatnie trzy znaki – Wodnik, Waga i Bliźnięta – wpisują się w charakterystykę trygonu powietrza. Są bardzo zróżnicowane. Ich jedyna wspólna cecha to zmienność. Potrafią być bardzo pomysłowe i nieprzewidywalne. Jaką biżuterię lubią?

  • Wodnik – najlepiej z kamieniami naturalnymi, w pozłacanym srebrze. Do naszyjnika można dla niego wybrać bladoróżowy morganit, błękitny szafir czy pastelowo-zielony turkus.
  • Waga – stateczna, mądra. Lubi wszystko, co harmonijne, zrównoważone. Super motywem dla niej jest ying-yang. Z kamieni można dla niej wybrać szafir, jaspis, spinel lub akwamaryn.
  • Bliźnięta – mają kilka twarzy, różne natury w zależności od pogody za oknem i humoru. Trochę jak koty – lubią chodzić swoimi ścieżkami. Naszyjniki znaki zodiaku pomogą jej nawiązać relację, co w jej przypadku nie jest łatwe. Można dla nich wybrać naturalne materiały, a spośród nich kamienie takie jak: tygrysie oko, akwamaryn, bursztyn, chalcedon.

Redakcja InfoMax

InfoMax to ludzie z pasją. Naszym codziennym zadaniem jest dostarczanie wiadomości i ciekawostek na różne tematy. W InfoMax uzyskasz informacje na interesujące Cię tematy, niezależnie od tego, czy szukasz informacji o dziecku, pracy, modzie czy zdrowiu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *