Zdrowie i uroda

Co jest dobre na siwe włosy? Ten preparat zaskoczył wszystkich!

Chociaż siwe włosy to problem tysięcy ludzi na całym świecie, wciąż brakowało na rynku skutecznego preparatu do zwalczania siwizny. Zdaje się jednak, że właśnie przyszedł czas na przełom i siwienie włosów da się nie tylko zatrzymać, ale nawet cofnąć. Tę odważną deklarację złożył polski producent, odpowiedzialny za płyn na siwe włosy GR-7 Professional (gr-7.eu).

Jak ukryć siwe włosy. Co jest dobre na siwe włosy?

Dotychczas najpopularniejszy sposób na siwienie włosów to zwyczajna koloryzacja. Myślano bowiem jak zatuszować siwe włosy, a nie jak usunąć przyczyny siwienia. Farby są przecież szeroko dostępne, łatwo można je zastosować i dają relatywnie długie efekty. To jednak złudne – farbowane siwe włosy w młodym wieku to wyrok na całe życie, gdyż każda kolejna fala odrostów wymusza na nas ponowną koloryzację…

Siwe włosy u kobiet, ale także coraz częściej u mężczyzn, stały się powodem kompleksów i problemów z własnym wizerunkiem. Zaczęto więc zastanawiać się dogłębniej, co jest dobre na siwe włosy. Istota rozwiązania tej zagadki leży wgłębi skóry, tam gdzie zlokalizowane są mieszki włosowe i melanina, odpowiadająca za pigmentację skóry i włosów. Wahania melaniny to rzecz całkowicie naturalna, jej ilość wraz z wiekiem maleje. Efekt? Starcze siwienie włosów. Co jednak, gdy problemem są siwe włosy w młodym wieku? Pierwsze kosmyki o szarej barwie pojawiają się dziś już u 20 latków. Rzecz tkwi w uwarunkowaniach genetycznych każdego człowieka, których, póki co, nie jesteśmy w stanie przeskoczyć.

GR-7 Professional – płyn na siwe włosy o rewolucyjnym działaniu

Z gr-7.eu dowiadujemy się o przełomowym preparacie, którego formuła oparta jest na wyciągach z polnych ziół. Ta mieszanka, nakładana na skórę głowy, pobudza komórki do produkcji melaniny. W efekcie nasz organizm w tym rejonie odnotowuje nagły wzrost pigmentu, czego efektem jest ponowna, naturalna koloryzacja włosów. Czyli prościej mówiąc – siwe włosy na nowo przybierają kolor, który miały wcześniej. Preparat nie posiada substancji koloryzującej i nie oddziałuje na włosy, ale na skórę głowy.

Zatem, jeśli zastanawiacie się, co jest dobre siwe włosy, GR-7 Professional wydaje się być naturalnym wyborem. Jego działanie i bezpieczeństwo przebadała międzynarodowa jednostka EUROFINS. Spośród kilkudziesięciu ankietowanych nikt nie odnotował efektów ubocznych, a wszyscy zauważyli wyraźne zmiany w kolorze włosów już po 7 dniach.

Fot. Efekty stosowania GR-7. Już wiesz co jest dobre na siwe włosy?

Jak działa preparat na siwe włosy GR-7 Professional?

Płyn na siwe włosy nakłada się do dwóch razy na dobę, najlepiej rano i wieczorem. Przez pierwszy tydzień zaleca się możliwie najbardziej unikać mycia i suszenia głowy. W trakcie całej kuracji zalecane jest także odstawienie używek, jak papierosy czy kawa, a także regularny i pełnowartościowy sen. Po około 7 dniach, siwienie włosów ustanie, a w miejscu dotychczas białych lub szarych stref, włosy zaczną przybierać żółtawą lub złotawą barwę. W następnych tygodniach siwe włosy przejdą etap odwracania. Po około miesiącu powinniśmy zauważyć znaczącą poprawę.

Aby te sposób na siwe włosy był skuteczny, trzeba podtrzymywać korzystny efekt. W tym etapie kuracji GR-7 Professional nakłada się już zdecydowanie rzadziej, bo 1-2 razy w tygodniu, na noc. I… to wszystko – koniec z koloryzacją. Już wiesz co jest dobre na siwe włosy? Preparat GR-7 – do nabycia online oraz w dobrych gabinetach fryzjerskich i trychologicznych.

Redakcja InfoMax

InfoMax to ludzie z pasją. Naszym codziennym zadaniem jest dostarczanie wiadomości i ciekawostek na różne tematy. W InfoMax uzyskasz informacje na interesujące Cię tematy, niezależnie od tego, czy szukasz informacji o dziecku, pracy, modzie czy zdrowiu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *