Zdrowie i uroda

Ortopedyczna poduszka Valde w trosce o komfortowy i zdrowy sen!

Człowiek spędza mniej więcej 1/3 swojego życia na śnie! To niezwykle istotne, by jak najlepiej wykorzystać ten czas. Ważny jest nie tylko wybór odpowiedniego materaca i kołdry, ale również poduszki. To właśnie od niej w dużej mierze zależy komfort snu. Poduszka Valde przeznaczona jest dla osób, które marzą o tym, by rano budzić się wypoczętym i bez bólu. Nie od dziś wiadomo, że jakość snu wpływa na jakość całego naszego życia, w tym na zdrowie i codzienne samopoczucie. W jaki sposób ortopedyczna poduszka Valde dba o wygodę i higienę snu? Czym się odznacza i u kogo najlepiej się sprawdzi?

Ergonomiczny kształt i starannie opracowane wypełnienie

Model poduszki Valde o nazwie Vila B4 Memory został zaprojektowany z myślą o tych z nas, którzy nie lubią uczucia ucisku na szyję podczas snu. Idealnie nadaje się również dla osób cierpiących na problemy z tarczycą. Za jej świetne właściwości odpowiadają przede wszystkim dwa czynniki – ergonomiczny kształt i zaawansowane technologicznie wypełnienie. Poduszka Valde odznacza się unikalnym kształtem. Posiada subtelne wycięcie w okolicach szyi i zapewnia prawidłowe podparcie dla głowy i karku. Kształt poduszki Valde pozwala na anatomiczne ułożenie całego ciała w trakcie nocnego odpoczynku. Nie bez znaczenia jest także to, co znajduje się wewnątrz niej. Specjalna pianka Memory cechuje się optymalną twardością i zapewnia plastyczność oraz elastyczność poduszki. Jej wyjątkową funkcją jest zdolność do „zapamiętywania” pierwotnej formy. Dzięki temu po użyciu poduszka Valde wraca do swojego oryginalnego kształtu. Warto też zaznaczyć, że pianka Memory jest termoplastyczna – reaguje nie tylko na ułożenie, ale także na temperaturę ciała użytkownika.

Poduszka ortopedyczna – dla kogo będzie dobrym wyborem?

Jak już wspomniano wyżej, poduszka Valde przeznaczona jest dla osób z chorą tarczycą i tych, którym przeszkadza uciskanie szyi podczas snu. Wcale jednak nie oznacza to, że poduszki ortopedyczne dedykowane są jedynie dla użytkowników o specjalnych wymaganiach. Tak naprawdę każdy może z nich korzystać! Na poduszkę Valde szczególną uwagę powinni zwrócić ci, którzy zmagają się z bólem i sztywnością w okolicy karku i kręgosłupa szyjnego. Spanie na odpowiednio wyprofilowanej poduszce ortopedycznej stanowi swego rodzaju profilaktykę przed schorzeniami kręgosłupa. Może też być świetnym uzupełnieniem rehabilitacji. Poduszka Valde została zaklasyfikowana jako wyrób medyczny i przeszła szereg rygorystycznych testów. W najlepszy sposób pomoże nam zadbać o zdrowy i komfortowy sen każdej nocy!

 

fot: Valde®

Redakcja InfoMax

InfoMax to ludzie z pasją. Naszym codziennym zadaniem jest dostarczanie wiadomości i ciekawostek na różne tematy. W InfoMax uzyskasz informacje na interesujące Cię tematy, niezależnie od tego, czy szukasz informacji o dziecku, pracy, modzie czy zdrowiu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *