Biznes i finanse

Dlaczego warto się zdecydować na wirtualne biuro w Warszawie ?

Przedsiębiorców w Polsce jest coraz więcej. To już nie tylko małe, rodzinne firmy, ale cała rzesza ludzi wykonująca pracę bez nadzoru szefa, dzięki czemu mogą rozliczać się prowadząc własną działalność gospodarczą. Czy warto rejestrować swoją firmę w mieszkaniu ? A może lepiej wynająć siedzibę za 45 złotych na miesiąc, bo tyle kosztuje wirtualne biuro w Warszawie?

Czy wirtualne biuro w Warszawie to bezpieczne rozwiązanie?

Wirtualne biuro prowadzone bezpośrednio przez właściciela lokalu, czyli tak jak została stworzona oferta firmy VSL-System to rozwiązanie w pełni bezpieczne. Jeśli właściciel lokalu bezpośrednio prowadzi wirtualne biuro, daje to nam możliwość posiadania siedziby firmy bardzo długo – tak długo jak chcemy. VSL-System to właśnie firma, która najpierw poszukuje lokalu na wirtualne biuro w centrum Warszawy. Brane pod uwagę są lokalizacje w Śródmieściu, ale dodatkowo w starych, zabytkowych kamienicach, gdzie jest bardzo dużo powierzchni biurowej. Bramy kamienic muszą być zabytkowe a przy bramach musi być bardzo dużo tabliczek firmowych – tak zwanych szyldów. W kamienicach nadających się na wirtualne biura działa także dużo kancelarii prawnych – adwokatów, komorników czy notariuszy.

Udając się do VSL-System masz gwarancję, że wirtualne biuro nagle nie zniknie z lokalu a dodatkowo w ofercie są dwa adresy wirtualne – al. Jerozolimskie i ul. Mazowiecka. Są to lokale w Śródmieściu Warszawy, czyli w centrum.

Czy wolno przebywać pod adresem wirtualnego biura?

Wirtualne biura w Warszawie od firmy VSL-System są tak skonstruowane, że nie tylko wolno przebywać w swojej wirtualnej siedzibie, ale nawet jest to wskazane. Służby skarbowe podkreślają, iż aby dany adres był siedzibą firmy to powinien pod tym adresem być ktoś, kto czuwa i ma cały czas kontakt z zarządem.

W wirtualnych biurach VSL zawsze ktoś przebywa. Jest to personel wirtualnego biura, który zajmuje się odbiorem poczty od listonosza, skanowaniem jej do PDF i posyłaniem na email. Usługa nosi nazwę wirtualnego sekretariatu. Dzięki niemu nie trzeba do biura wirtualnego zbyt często chodzić, aczkolwiek służby skarbowe stawiają jeszcze jeden wymóg. Zarząd spółki powinien pod adresem wirtualnego biura zebrać się i podjąć kluczowe dla spółki decyzje. Dlatego właśnie wirtualne biura w Warszawie od VSL-System posiadają salki konferencyjne, czyli właśnie sale na spotkania i posiedzenia zarządów różnych spółek. Takie posiedzenie najczęściej jest zwoływane raz do roku i wtedy zarząd głosuje nad różnymi nowymi projektami konkretnej spółki oraz szuka rozwiązań, jak pozyskać dla tych rozwiązań finansowanie.

Wirtualne biura muszą posiadać sale do spotkań – również jest to dobrze oceniane przez banki czy firmy leasingowe, że jest miejsce, by spotkać się w siedzibie spółki i podpisać umowę kredytową, albo porozmawiać na temat finansowania spółki.

Jak znaleźć wirtualne biura VSL-System?

Pełna oferta biur wirtualnych VSL-System znajduje się na stronie internetowej. Możesz też wpisać w wyszukiwarce wirtualne biura VSL-System i zobaczysz dodatkowe zdjęcia z lokalizacji Al. Jerozolimskie oraz ulica Mazowiecka. Zdjęcia pokazują sale do spotkań, ale również otoczenie adresu wirtualnego – czy jest to zadbana okolica i jakie biurowce znajdują się obok wirtualnego biura. To istotne czy Twoja firma będzie w dobrej lokalizacji. Jeśli chcesz dogłębnie zbadać temat możesz też wpisać w przeglądarce wirtualne biura Warszawa i porównasz ofertę naszej firmy z ofertą innych biur wirtualnych. Warto byś sprawdził czy inne wirtualne biura są właścicielem lokalu, w którym oferowane jest wirtualne biuro, jeśli planujesz by siedziba firmy była niezmiennie wiele lat pod tym samym adresem. Pamiętaj, że jest sporo firm raportujących wiarygodność Twojej spółki. Ta wiarygodność zależy właśnie od niezmienności adresu siedziby, niezmienności zarządu oraz składania w terminie rocznych raportów do KRS.

Redakcja InfoMax

InfoMax to ludzie z pasją. Naszym codziennym zadaniem jest dostarczanie wiadomości i ciekawostek na różne tematy. W InfoMax uzyskasz informacje na interesujące Cię tematy, niezależnie od tego, czy szukasz informacji o dziecku, pracy, modzie czy zdrowiu.

Powiązane posty

  1. Niewątpliwie biura wirtualne to dziś dobra opcja dla każdego przedsiębiorcy, który pragnie podnieść wizerunek swojej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *