Motoryzacja

Jak wypożyczyć samochody dostawcze?

Przedsiębiorcy zajmujący się przewozem towarów często potrzebują samochodów dostawczych, które pomieszczą i bezpiecznie przewiozą całe zaopatrzenie. Na ogół właściciele firm posiadają własne pojazdy, jednak gdy samochód ulegnie uszkodzeniu, niezbędne jest znalezienie samochodu zastępczego. Natomiast w przypadku gdy samochód jest potrzebny tylko na określony czas, do przewozu większego towaru, idealną opcją jest wypożyczenie samochodu.

Jak wypożyczyć samochód dostawczy?

Wynajem aut dostawczych to szansa dla przedsiębiorcy na ciągłość w wykonywaniu czynności takich jak: transport i dostarczanie towarów do sklepów, pomoc w transporcie ekip remontowych itp. Ponadto samochody dostawcze stanowią ważny pojazd dla firm kurierskich. W Polsce istnieje kilka firm oferujących wynajem samochodów dostawczych. Najbardziej znana wypożyczalnia samochodowych: Moto-Partner posiada aż kilka filii. Tak więc przedsiębiorstwo zaprasza klientów aż do 9 miejscowości. Mianowicie wypożyczalnie aut dostawczych znajdują się w: Warszawie, Zgierzu, Wrocławiu, Nadarzynie, Wejherowie, Poznaniu, Siemianowicach Śląskich, Łodzi oraz Legnicy. Jest to niebywale wygodne, bowiem być może to akurat w Państwa mieście lub tuż obok znajduje się najbliższa Wypożyczalnia Samochodów. Dostawcze samochody wszak są niezbędne dla niemalże każdego posiadacza hurtowni tudzież zajmującego się dostarczaniem towarów. Aby wypożyczyć auto dostawcze wystarczy umówić się na telefon. Podczas rozmowy asystent doradzi, jaki rodzaj samochodu wybrać. Po dopełnieniu szczegółów podpisana zostaje umowa i doprecyzowane wszystkie kwestie, zaś Państwo, po załatwieniu wszelkich formalności, w uzgodnionym miejscu i terminie otrzymują dostęp do w pełni zatankowanego auta dostawczego. Wypożyczalnia Motor-partner oferuje największy wybór rodzajów samochodów dostawczych w Polsce: Busy, Kontenery, Plandeki, Chłodnie, Lawety, samochody dostawcze z windą ładunkową, pojazdy z kabiną sypialną dla kierowcy na długie trasy.

Rodzaje samochodów dostawczych

Samochody dostawcze posiadają kilka rodzajów. Dobra wypożyczalnia samochodów dostawczych oferuje dostęp do wszystkich.  W zależności od potrzeb, warto skontaktować się z firmą wynajmującą pojazdy, aby podpowiedziała, jaki sprawdzi się wyśmienicie u Państwa. Niemniej jednak już wcześniej warto znać charakterystyki poszczególnych pojazdów.

Samochody dostawcze w typie furgonu

Samochody tego typu są nastawione przede wszystkim na ładunek. Sam furgon to typ nadwozia, którego wyłącznym zadaniem jest przewóz towarów. Jednakże tego typu pojazd nie pozwala na zamontowanie w przestrzeni do załadunku miejsc, siedzeń dla pasażera. Tego typu auto dostawcze można rozpoznać po sztywnych ścianach oraz kilku rodzajach drzwi, zamontowanych w tylnej części samochodu. Są to np. drzwi boczne przesuwne lub dzielone.

Samochody dostawcze w typie kontenera

Wynajem samochodu dostawczego tego typu jest bardzo częsty wśród nowych i stałych klientów wypożyczalni aut. Bowiem kontenery są specjalnym type samochodu dostawczego, dzięki któremu wynajem samochodów typu kontener jest popularny wśród większych przedsiębiorstw. W części do zabudowy jest zamontowany kontener. Jednak tutaj nie bez znaczenia są wymiary przestrzeni ładunkowej, do których powinien być on dopasowany. Wypożyczalnia samochodów dostawczych typu kontener sprawdza, czy kierowca ma swobodny dostęp do wnętrza kontenera, dba więc o to, by taki pojazd posiadał drzwi z boku samochodu. Maksymalny załadunek (łącznie z wagą pojazdu) nie może przekroczyć 3,5 tony.

Wiedzą już Państwo, że wypożyczalnie samochodów dostawczych to dobra opcja dla kogoś kto nie ma własnego pojazdu lub jego jest w naprawie. Warto zatem odwiedzić strony online firm i dowiedzieć się więcej.

Redakcja InfoMax

InfoMax to ludzie z pasją. Naszym codziennym zadaniem jest dostarczanie wiadomości i ciekawostek na różne tematy. W InfoMax uzyskasz informacje na interesujące Cię tematy, niezależnie od tego, czy szukasz informacji o dziecku, pracy, modzie czy zdrowiu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *