Zdrowie i uroda Inne

Maski antysmogowe – jaka będzie najlepsza?

W ostatnim czasie maski antysmogowe wykorzystywane są nie tylko do ochrony przed szkodliwymi substancjami unoszącymi się w atmosferze. Wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie, chroniąc się przed wirusem. To z pewnością lepsza ochrona od zwykłych masek jednorazowych bez filtra. Sprawdź, jakie cechy powinna mieć wysokiej klasy maska antysmogowa!

Na rynku, szczególnie w ostatnich miesiącach pojawiło się wiele ofert dotyczących maseczek. Większość z nich to jednak produkty jednorazowe, które nie chronią dostatecznie użytkownika przed przenikaniem do jego ust czy nosa różnych drobnoustrojów. Dlatego warto postawić na maski antysmogowe z odpowiednim filtrem, który gwarantuje największą możliwą ochronę!

Maski antysmogowe – odpowiednie wyprofilowanie to podstawa

Maska ma nie tylko pełnić funkcję ochronną, powinna być także wygodna, aby jej noszenie przez dłuższy czas nie było uciążliwe. Dlatego najlepiej postawić na maski antysmogowe z wyprofilowaną częścią na nos, którą wyposażono w blaszkę, którą dowolnie można ustawiać. Nieocenioną pomocą są także wycięcia w górnej części policzków. Dzięki temu maseczka nie podchodzi do okolic oczu, utrudniając widzenie. Maska antysmogowa z filtrami, która została wykonana wedle wyżej wymienionych wytycznych to produkt, który znajdziesz pod wskazanym linkiem.

Maseczki z filtrem HEPA – dobry wybór dla alergików i nie tylko

Kolejny bardzo ważny element, czyli filtr. Jednorazowe maseczki ich nie mają, dlatego też nie są tak skuteczne, a przy tym są mniej komfortowe. Filtr przepuszcza powietrze, oddychanie w masce jest więc ułatwione. Dodatkowo ma za zadanie oczyszczać powietrze z wszelkich drobnoustrojów. Maski antysmogowe to czułość nawet PM 2.5, co przekłada się na ochronę przed bakteriami i wirusami! Maska przeciwpyłowa HEPA dostępna w sklepie Pan i Pani Gadżet to doskonała propozycja, jeśli szukasz ochrony, wygody, przy tym eleganckiego wykończenia. Pamiętaj jednak, że filtr hepa powinien być dość często wymieniany, najlepiej co kilka dni.

Wygodna maska wielorazowa – idealne rozwiązanie

Maski antysmogowe, które mogą być wykorzystane zaledwie raz? Bardzo niepraktyczne rozwiązanie, które przynosi jedynie koszty. Postaw na maski z wymiennymi filtrami, które dodatkowo można prać. Jedna maska będzie Ci służyć przez wiele miesięcy. Musisz wtedy zadbać jedynie o regularne wymienianie filtrów i nic więcej! Maseczka antysmogowa wielorazowa to wygoda i oszczędność, a do tego skuteczna i niezawodna ochrona przed smogiem, ale również drobnoustrojami.

Redakcja InfoMax

InfoMax to ludzie z pasją. Naszym codziennym zadaniem jest dostarczanie wiadomości i ciekawostek na różne tematy. W InfoMax uzyskasz informacje na interesujące Cię tematy, niezależnie od tego, czy szukasz informacji o dziecku, pracy, modzie czy zdrowiu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.