Dom i ogród

Innowacyjna ceramika łazienkowa na każdą kieszeń – umywalki łazienkowe Fineceramic®

Wyposażając domową łazienkę w ceramikę, obok klasycznych, dobrze znanych materiałów napotkamy także na ich bardziej innowacyjne odpowiedniki, którymi warto zainteresować się nie tylko przez wzgląd na ich dużo atrakcyjniejszy, nowocześniejszy wygląd. Jedną z innowacji w zakresie ceramiki łazienkowej jest Fineceramic® – nowoczesna odmiana ceramiki stworzona i oferowana wyłącznie przez markę Roca. Wykonane na jej bazie umywalki są nie tylko piękne, subtelne oraz unikalne w swoim designie, ale także zachwycają ponadprzeciętną wytrzymałością.

Co warto wiedzieć o ceramice Fineceramic®? Jakie zalety posiada ten innowacyjny materiał?

Fineceramic® to nowoczesna, innowacyjna odmiana ceramiki łazienkowej zaprojektowana i wyprodukowana przez markę Roca, jednego z wiodących producentów wysokiej jakości wyposażenia łazienek. Umywalki Fineceramic® trudno przeoczyć – już na pierwszy rzut oka znacząco różnią się od rozwiązań wykonanych z klasycznej ceramiki. Wykorzystanie materiału Fineceramic pozwoliło na stworzenie ceramiki łazienkowej o wyjątkowo cienkich ściankach, których grubość wynosi zaledwie 5 mm. Rozwiązania Fineceramic® charakteryzują się wyjątkową lekkością, subtelnymi formami oraz nietypowymi kształtami – cechami tak poszukiwanymi we współczesnych trendach w aranżacji łazienkowych przestrzeni.

Materiał Fineceramic® to nic innego, jak 100% ceramika. Specjalne procesy technologiczne pozwoliły na zmniejszenie masy tego materiału o 40% przy jednoczesnym podniesieniu jego wytrzymałości o aż 30%. W efekcie umywalki Fineceramic® to rozwiązania, które tylko stwarzają pozory delikatnych – są znacznie wytrzymalsze od swoich klasycznych odpowiedników, co wprost przekłada się na komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania w codziennym życiu. Materiał Fineceramic® może występować także w innych kolorach niż klasyczna biel, co dodatkowo wzbogaca oferowane przez niego możliwości dekoracyjne. Umywalki wykonane z tej innowacyjnej ceramiki są dostępne w aż sześciu, unikalnych i dostosowanych do współczesnego poczucia estetyki kolorach – białym, białym matowym, beżowym, cafe, perłowym oraz onyks.

Na jakie umywalki Fineceramic® warto zwrócić szczególną uwagę?

Umywalki Fineceramic® są dostępne m. in. w ramach kolekcji Inspira, w której znajdziemy je w trzech kształtach – kwadratowym (linia Square), zaokrąglonym (linia Soft) oraz okrągłym (linia Round). Co więcej, umywalki Inspira Square są dostępne w aż pięciu wariantach montażowych – nablatowym, podblatowym, półblatowym, ściennym oraz blatowym, co pozwala na ich wykorzystanie w praktycznie każdym projekcie. Oprócz kolekcji Inspira, te subtelne i wytrzymałe elementy ceramiki łazienkowej są dostępne także w ramach kolekcji Beyond. Warto tu zwrócić uwagę szczególnie na umywalki stojące, które fantastycznie komponują się z estetyką nowoczesnych, w oryginalny sposób urządzonych wnętrz.

Redakcja InfoMax

InfoMax to ludzie z pasją. Naszym codziennym zadaniem jest dostarczanie wiadomości i ciekawostek na różne tematy. W InfoMax uzyskasz informacje na interesujące Cię tematy, niezależnie od tego, czy szukasz informacji o dziecku, pracy, modzie czy zdrowiu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *