Dom i ogród

Kiedy warto udać się na giełdę kwiatową i co można tam znaleźć?

Wielu osobom giełda kwiatowa kojarzy się z miejscem tylko dla florystów lub właścicieli kwiaciarni. Tak naprawdę to miejsce może odwiedzić w zasadzie każda osoba, by zaopatrzyć się zarówno w rośliny cięte, jak i doniczkowe.

Dlaczego warto wybrać giełdę kwiatową?

Oferowane przez giełdę kwiaty wyróżniają się na rynku wysoką jakością, maksymalną świeżością oraz pięknym wyglądem. Wynika to z tego, że kwiaty, które się na niej znajdują, trafiają bezpośrednio od producentów, świeżo po ścięciu z zachowaniem prawidłowego łańcucha dostaw.

Balkon, ogródek i parapet

Na giełdzie kwiatowej można kupić zarówno klasyczne balkonowe pelargonie, jak i wiele oryginalnych i nieoczywistych gatunków. Dzięki szerokiemu asortymentowi, który z przyczyn oczywistych nie jest realny w małych kwiaciarniach, klienci mogą się zaopatrzyć w kwiaty i rośliny, które będą z pewnością wyróżniać ich balkony i ogrody. Cena oferowanych produktów, z reguły również jest niższa, ponieważ często zakup towaru odbywa się bezpośrednio od producenta z pominięciem pośredników.

Bukiet 100 róż

Klasyczną sytuacją, w której warto skorzystać z oferty giełdy kwiatowej, jest chęć podarowania ukochanej pięknego bukietu ze stu róż. O ile trudno bez posiadania wiedzy florystycznej stworzyć samodzielnie bukiet z wielu gatunków kwiatów, to bukiet z jednego gatunku i dużej ilości kwiatów jest jak najbardziej realny. Na giełdzie kwiatowej kupujący ma gwarancję, że kwiaty będą maksymalnie świeże, a dzięki temu będą długo cieszyć oczy. Świetnym pomysłem może być również zakup kilku pęków piwonii i ustawienie ich w wielu miejscach w domu tak, by zaskoczyć kobietę, na przykład z okazji zaręczyn, czy po przywiezieniu jej ze szpitala po urodzeniu dziecka.

Giełda Elizówka

Wyjątkowość Rynku Elizówka wynika z oferowanych sprzedawcom klimatyzowanych hal oraz chłodni, umożliwiających przechowywanie roślin w najlepszych warunkach oraz ich przejrzystą ekspozycję. Kupujący mogą korzystać z przestronnych parkingów oraz ciągów komunikacyjnych, tak by zakupy odbywały się w sposób maksymalnie komfortowy. Dla wszystkich dostępne są również pomieszczenia sanitarne oraz zaplecze gastronomiczne. Dokładną ofertę giełdy znaleźć można na stronie: https://www.elizowka.pl/oferta/gielda-kwiaty

Co poza kwiatami?

Giełda kwiatowa poza kwiatami oferuje, również szeroką gamę dodatków i materiałów florystycznych oraz artykuły dekoracyjne. Zaliczyć do nich można między innymi donice, świece, wstążki czy gąbki florystyczne, które pozwolą na stworzenia pięknych dekoracji do domu, ogrodu czy restauracji.

Redakcja InfoMax

InfoMax to ludzie z pasją. Naszym codziennym zadaniem jest dostarczanie wiadomości i ciekawostek na różne tematy. W InfoMax uzyskasz informacje na interesujące Cię tematy, niezależnie od tego, czy szukasz informacji o dziecku, pracy, modzie czy zdrowiu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.